Trondheim i 3D avduket

vY har laget modellen

Snøhetta

University of South Australia

Hei

Hos oss får du salgsutløsende kommunikasjon som kombinerer kreativitet med unik kompetanse og erfaring innenfor markedsføring av eiendom. Siden 2004 og frem til i dag har vi levert kommunikasjonsløsninger for markedsføring av bolig og næringseiendom under navnet Inviso Nybygg. Som et ledd i satsningen som et eget selskap har vi utvidet bemanningen. I dag teller vY 15 dedikerte medarbeidere som er stolte av å tilby de mest komplette kommunikasjonsløsningene i eiendomsmarkedet.

Oslo

Hva vi gjør

  • 3D eksteriør
  • 3D interiør
  • 3D film
  • Film
  • Plantegninger
  • Foto
  • Dronefoto
  • Digitalannonser
  • Printannonser
  • Nettsider
  • Registreringssider
  • Konseptutvikling
  • Profildesign
  • Content Marketing
  • Strategiutvikling
  • Boligvelger
  • Tekstforfatting

Menneskene

Anne Bostad – Kreativ leder
46 77 20 44 | anne@vycom.no

Axel Pritzbauer – Operasjonell leder
48 14 48 14 | axel@vycom.no

Benedicte Torvik – Grafisk designer
97 19 35 81 | benedicte@vycom.no

Bjørnar Borg – 3D designer (perm.)
22 36 85 86 | bjornar@vycom.no

Eirik Holmen – CTO
95 24 34 90 | eh@vycom.no

Fredrik Bleymann – Webutvikler
+44 78 75 62 33 22 | fbi@vycom.no

Fredrik Rommen – Daglig leder
95 24 23 00 | fredrik@vycom.no

Geir Skorstad – Prosjektleder
90 92 38 90 | geir@vycom.no

Kristel Alstad-Evjen – Prosjektleder
92 45 44 44 | kristel@vycom.no

Mari Tylden – Grafisk designer
98 01 21 46 | mari@vycom.no

Margrethe Fosterud – Grafisk designer
91 36 44 46 | margrethe@vycom.no

Sveinung Røgeberg – Prosjektleder
40 28 48 48 | sveinung@vycom.no

Vegard Brenden – Webutvikler
93 09 58 28 | vegard@vycom.no